Gündoğdu Köken Zeytinyağları, dikkatle toplanmış ve seçkin bir cins olan Tirilye Tipi Yağlık cinsi zeytinlerden, soğuk sıkım tekniği kullanılarak üretilmektedir. Doğal, kaliteli ve lezzetli “gurme zeytinyağı” çeşitlerimizi tercih etmek isteyen kurumsal firmalar, restoranlar ve oteller için toptan satış hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kurumsal firmalara özel gurme işi “kurumsal hediye” seçeneklerimiz de mevcuttur.

Tanıtım organizasyonları, bayi toplantıları ve yeni yıl hediyeleri ile ilgili lezzetli alternatifler arıyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

Restoranlar için Kurumsal Çözümlerimiz

Gurmelerin tercihi Gündoğdu Köken zeytinyağları birçok ünlü restoran mutfağında kullanılmaktadır. Zeytinyağına duyduğumuz tutku, kalite ve lezzete verdiğimiz önem ile, restoranların yemeklerini güzelleştirmeyi vadediyoruz. Mutfak kullanımlarınız, masa üstü servisleriniz ve farklı ambalaj talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal çözümlerimiz için info@gundogdukoken.com mail adresi ya da 0534 203 5524 nolu telefon üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.